reklama

Następny lokal gastronomiczny zostanie zamknięty?

MAGAZYN, Wiadomości, 10.08.2023 18:47, eł

Jest jeszcze szansa, żeby go ocalić. Właścicielka szuka nabywcy.

Następny lokal gastronomiczny zostanie zamknięty?

Wczoraj napisaliśmy o zbliżającym się zamknięciu restauracji Finezzeitaliane w Wadowicach (tutaj). Ale to nie jedyny lokal gastronomiczny w tym mieście, który wkrótce ma przestać działać. Podobny los czeka bar bistro Zielony Talerzyk, który mieści się przy placu Kościuszki i znany jest z niedrogiego, a przy tym zdrowego jedzenia.

Jego właścicielka, pani Joanna, z przyczyn osobistych i zdrowotnych nie może już dłużej prowadzić tej działalności. „Dziś zaczynamy od bardzo ważnej informacji dla Was. To była dla nas trudna decyzja, ale czasem i takie trzeba podjąć. Z dniem 31 sierpnia zamykamy Zielony Talerzyk. Nie żegnamy się z Wami, bo przed nami parę tygodni, kiedy to będziemy mogli jeszcze spotykać się w naszym bistro na placu Kościuszki” - taka informacja ukazała się wczoraj (9 sierpnia) na facebookowej stronie lokalu.

Jest jednak szansa na to, żeby ocalić to popularne bistro, które działa w Wadowicach od 5 lat. Właścicielka chce odstąpić lokal z pełnym wyposażeniem, przepisami, kontaktami z dostawcami produktów i wyszkolonym, samodzielnym personelem. Oczywiście, nie za darmo. Ogłosiła to zarówno na facebookowej stronie Zielonego Talerzyka, jak i w innych miejscach.

Bistro można przejąć za 120 tys. zł, aczkolwiek nie jest to sztywna cena. Można ją negocjować, bo pani Joannie zależy przede wszystkim na tym, by to, co udało jej się stworzyć, nie poszło na marne. Gdyby ktoś był zainteresowany uratowaniem lokalu, może się z nią skontaktować pod nr tel. 889 785 445.

Bistro ma dobre opinie w Google, jego średnia ocen wynosi tam 4,4. Trafiają się wśród nich negatywne, jak wszędzie, jednak większość osób pozytywnie zapamiętało wizytę w tym lokalu. „Pierwszy raz w Wadowicach, pierwszy raz w Talerzyku, ale był to strzał w dziesiątkę. Pyszne jedzenie, przemiłe panie z obsługi, ceny jakby inflacja stanęła w miejscu. Polecamy i pozdrawiamy załogę!” - napisał pan Michał. Inny internauta ocenił: „Pyszne domowe obiady dla tych, co nie wybrzydzają i są normalni. Przede wszystkim tanio: zestaw dwudaniowy plus kompot i jeszcze pączki gratis dla dwóch osób to koszt 64 zł. Bardzo miła obsługa, lokal przytulny i czysty”.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy