reklama
reklama

Nagroda dla półfinalisty "Mam Talent!" z Andrychowa [VIDEO]

MAGAZYN, Wiadomości, 26.10.2022 14:10, DK / WB
Burmistrz wręczył mu symboliczny czek.
Nagroda dla półfinalisty
Mistrz wyczynowej jazdy na hulajnodze, 16-letni sportowiec Adam Mikołajek z Andrychowa otrzymał w środę (26.10) nagrodę za wysokie osiągnięcia w dziedzinie sportu oraz godne reprezentowanie gminy Andrychów, z rąk burmistrza Andrychowa Tomasza Żaka.

Adam wystąpi wkrótce na żywo w półfinale programu Mam Talent. Będzie walczył o udział w finale.

Zobaczcie rozmowę z Adamem.Młody andrychowianin nie jest jedynym jaki otrzymał nagrodę od włodarza gminy. Kilka tygodni temu Martyna z Barwałdu, która również dostała się do półfinału programu, otrzymała nagrodę za promowanie gminy z rąk burmistrza Kalwarii Zebrzydowskiej.


reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Archanioł Michał, 26.10.2022 17:58

https://www.mamnewsa.pl/sport/sukcesy-niepelnosprawnych-plywakow nie byli w TV nie dostaną przed kamerą kasy, takie czasy :(. Zdzisiek zachowujesz się jak .... piiiiii.