reklama
reklama

Awaria. Zamiast pociągów pojadą autobusy

Gospodarka, Wiadomości, 26.10.2022 13:16,
Zmiany już dziś wieczorem.
Awaria. Zamiast pociągów pojadą autobusy
W związku z usuwaniem awarii sieci trakcyjnej na odcinku Wadowice - Bielsko-Biała Główna, jak również w relacji odwrotnej od godziny 19:00 (środa, 26.10.2022 roku) do godziny 20:00 dnia jutrzejszego (27.10.2022 roku) na trasie z Wadowic do Bielska-Białej i odwrotnie zamiast pociągów kursować będą autobusy komunikacji zastępczej.

Autobusy odjeżdżać będą one z tych samych miejsc co przy okazji poprzednich zamknięć.
"Ostatnim pociągiem jadącym w całej relacji z Bielska-Białej do Krakowa Głównego będzie dzisiaj wieczorny pociąg "43608 Leskowiec", natomiast pierwszym pociągiem jadącym jutro z Wadowic do Bielska-Białej będzie pociąg "34613 Wanda" rel. Kraków Główny - Bielsko-Biała Główna.

Za wszystkie pozostałe pociągi w okresie zamknięcia kursować będzie zastępcza komunikacja obsługiwana wygodnymi autokarami z dużą ilością miejsc. Przepraszamy za utrudnienia i mimo wszystko zachęcamy Państwa do licznego korzystania z tych połączeń. W razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu.
Ograniczenie kursowania pociągów pasażerskich nie jest równoznaczne z całkowitym zawieszeniem ruchu pociągów.
Na szlakach na pewno pojawią się pociągi techniczne czy sieciowe, dlatego też apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i zdrowego rozsądku na przejazdach kolejowo-drogowych"

- informuje profil facebook.com/LiniaKolejowa117
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy