reklama

Ćwierć wieku grania w siatkówkę

Sport, Wiadomości, 25.10.2022 20:40, DK
Wyróżnienie dla andrychowianina.
Ćwierć wieku grania w siatkówkę
Maciej Fijałek - grający trener drużyny MKS Andrychów - na sobotnich (22.10) derbach w meczu z UMKS Kęczanin Kęty, został doceniony przez klub i otrzymał pamiątkową statuetkę.

Te intensywne 25 lat grania w piłkę siatkową na najwyższym poziomie, było dla Macieja Fijałka dużym sportowym i zdrowotnym wyzwaniem (szczęśliwie obyło się bez większych kontuzji)
Grał w kilku PlusLigowych zespołach m.in. jako zawodnik GKS Katowice. Natomiast w barwach MKS Andrychów rozegrał aż 100 meczów!

Maciek pochodzi ze sportowej rodziny. Jego trzej bracia to również siatkarze- Łukasz, Grzegorz oraz Jakub grają w piłkę plażową. Grzegorz jest olimpijczykiem a Łukasz aktualnie trenuje drużynę kobiet.

Maciejowi życzymy dalszych sukcesów i gratulujemy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama