reklama
reklama

Profesjonalne szkolenie i hotel dla psów? Tylko w Doggo Zone

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 26.10.2022 13:10,
Podróżowanie z pupilem nie zawsze jest możliwe. Dlatego, jeśli szukasz przyjaznego środowiska, w którym Twoim psem zajmą się profesjonaliści, warto rozważyć hotel dla psów w Targanicach.
Profesjonalne szkolenie i hotel dla psów? Tylko w Doggo Zone


Jak wygląda hotel dla psów?

To kameralne miejsce, w którym Twój zwierzak będzie otoczony rzetelną opieką, a wszystkie jego potrzeby zostaną zaspokojone. Psami zajmują się osoby kompetentne, które swoją wiedzę nieustannie pogłębiają wśród uznanych szkoleniowców (między innymi Alexą Capra, Magdaleną Łęczycką czy Paulą Gumińską) - z tego względu behawioralne problemy Twojego zwierzaka nie będą stanowiły przeszkody w jego zakwaterowaniu. Psy nie akceptujące innych czworonogów są również mile widziane, będą spędzały czas wyłącznie z opiekunami.

Hotel składa się z pięciu przestronnych, jasnych i komfortowych boksów. Psy mają do dyspozycji 10-arowy wybieg. Całość jest monitorowana całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. W cenę pobytu wliczone są również spacery poza teren obiektu, gryzaki i przysmaki oraz zabawy węchowe. Za dodatkową opłatę, możesz zapisać swojego pupila na szkolenie lub do groomera (ten znajduje się poza terenem hotelu).Oprócz hotelu, Doggo Zone oferuje również szkolenie psów i terapię behawioralną.

Możesz skorzystać z szerokiej oferty zajęć indywidualnych i grupowych (zajęcia na szczeniąt, psów dorosłych, psów problemowych, grupowe spacerowanie) oraz terapii behawioralnej. Zapisy są cały czas otwarte! Wszystkie szkolenia są oferowane zarówno na ogrodzonym terenie w Targanicach, 5 minut od centrum Andrychowa lub z dojazdem do klienta. Jako szkoleniowcy stale poszerzamy swoje kompetencje uczestnicząc w seminariach, warsztatach i szkoleniach branżowych by świadczyć jak najlepsze usługi dla Was i Waszych psiaków.

Pracujemy z psami wszystkich ras i rozmiarów oraz w każdym wieku. W naszej pracy oprócz wychowywania psów, przykładamy dużą wagę do komunikacji, zaspokajania potrzeb i budowania prawidłowej relacji między psem a właścicielem. Tworzymy nić porozumienia na linii pies – człowiek co gwarantuje szczęśliwe, wspólne życie. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dokładając wszelkich starań by życie Wasze z czworonogiem stało się łatwe i przyjemne! Zapraszamy na zajęcia, nigdy nie jest za późno na szkolenie!


Jeśli szukasz bezpiecznego miejsca, gdzie Twój pupil znajdzie profesjonalną opiekę zapewnioną przez pasjonatów to...przestań szukać. Doggo Zone w Targanicach to miejsce, gdzie każdy pies będzie czuł się prawie tak, jak we własnym domu!

Wszystkie szczegóły znajdziesz na www.doggozone.pl
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy