reklama

Na ławce w parku nie usiądziesz z dzieckiem, bo drinkują

MAGAZYN, Wiadomości, 03.09.2023 16:00, NEWSY CZYTELNIKÓW
To jest spory problem w miejscach publicznych, nie tylko zresztą w Andrychowie.
Na ławce w parku nie usiądziesz z dzieckiem, bo drinkują
Wiele osób spaceruje alejkami wokół zamku i stawu w centrum Andrychowa. Regularnie przesiadują tam osoby, które coś „drinkują”.

- Czy to jest normalne? Za każdym razem na spacerze z dzieckiem spotykam taki widok. Nad stawem inni z flaszka wódki – pisze do nas mieszkanka Andrychowa.

Teoretycznie w takich sytuacjach powinna reagować Straż Miejska czy policja, tym bardziej, że tereny są monitorowane.

Dodajmy, że w Polsce istnieje zakaz spożywania alkoholu na ulicach, placach, parkach i innych przestrzeniach publicznych, poza miejscami do tego wyznaczonymi np. ogródki restauracyjne. Zasada ta ma na celu utrzymanie porządku publicznego i zapobieganie nadużyciom.

foto: nadesłane

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Polityk, 03.09.2023 19:05

Jak i jednym tak i drugim się nie chce z tym robić wolą pączki i oponki to też zasługa nieudolnych radnych z Andrychowa tak im właśnie słodzą teraz to się nazywa nowe szkolenia i obyći w temacie na lampce w Trofeum u Żaka układziki. I Lodziki

Grzegorzy, 03.09.2023 18:31

Gonić dziadów gdzie pieprz rośnie. Mandatu nie dostaną bo nie zapłacą bo z kąd już widziałem akcję koło kościoła jak z policją rozmawiali przy tym piwska pili i wrzucili parę obelg i nic z tym nie zrobili.

panda, 03.09.2023 15:58

i oni chca pilnowac panskiej góry.Z CZYM DO LUDZI

Koniczynka, 03.09.2023 15:15

Straż miejska w Andrychowie teraz pilnuje asfaltu i lamp w lesie na pańskiej górze. I mierzą prędkość sarnom czy nie przekraczają czasem prędkości na asfalcie. Brawo dla Żaka za zadłużenie gminy Andrychów już oficjalnie na ponad sto milionów złotych!!!!!!!