reklama
reklama

Strażnicy miejscy na skuterach będą patrolować Pańską Górę

Na sygnale, Wiadomości, 02.09.2023 15:25,
Samochodem nie da się tam dojechać, więc strażnicy dostaną nowy sprzęt.
Strażnicy miejscy na skuterach będą patrolować Pańską Górę
Jak już informowaliśmy, 20 kamer zamontowano na nowych terenach rekreacyjnych na nowych ścieżkach i alejkach spacerowych na Pańskiej Górze. Obraz jest do podglądu w miejskim centrum monitoringu.

A co jeśli zajdzie potrzeba interwencji na tym terenie? Może być problem, bo samochodem trudno tam wjechać.

Dlatego – jak się dowiadujemy – Urząd Miejski planuje kupić andrychowskiej Straży Miejskiej skutery elektryczne. Mają one usprawnić patrolowanie tych okolic i będą przyjazne dla środowiska.

reklama

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Polityk, 03.09.2023 20:21

No proszę las w Andrychowie będzie lepiej monitorowany i doglądany niż niereformowana ludność rozumie że to w potrzebie dziczyźnie wolno żyjącej rozumie że to nowe czynnośći szkoleniowe straży miejskiej i będą teraz mianem straży prawa lasu a ludność w Andrychowie ustanowiono wolno będącą←(*꒪ヮ꒪*)

Archanioł Michał, 02.09.2023 21:12

Teraz zdzisiek trzeba kupić każdemu z tych brzuchaczy glajta. Jak już wybudujesz tą wieżę, co to zamierzałeś i zniknęła z planu bo kasa niby się kończyła, a jak widzę się nie kończy ( ??) to oni z tej wierzy sru i z lotu ptaka betą dbać o dobre imię twoje kjm. A echo cały czas będzie odpowiadać mać , mać , mać.

Nostradamus, 02.09.2023 20:10

20 kamer , patrole Straży Miejskie na skuterach. No to brakuje jeszcze dronów , kamer termowizyjnych, czujników ruchu i fotopułapek. Nie jest to lekką przesadą. Pańska Góra będzie lepiej kontrolowana niż granica z Białorusią.

Archanioł Michał, 02.09.2023 20:01

Napisałbym coś . Tylko po co ? Scyzoryki, jak widzę na fejsie, każdemu w kieszeni się otwierają. zdzisiek za mało wydajesz z tej kasy co to pożyczyłeś na te fajne pirdoły. WINCEJ, WINCEJ.

Koniczynka, 02.09.2023 16:25

To straż miejska jeszcze żyje w Andrychowie??? A od czego mają nogi??? Dwadzieścia kamer, skutery i co jeszcze??? Może premię za odciski na dupie... Do roboty ich gnać. Gdzie są piesze patrole, mandaty za parkowanie na chodnikach i trawnikach na osiedlu... strażnicy do roboty a jak nie wykonujecie tego co do was należy to pora zmienić pracę!!!!!!!