reklama

Młode fryzjerki na medal! [FOTO]

MAGAZYN, Wiadomości, 29.11.2023 11:00,
Kolejny sukces fryzjerek z Niepublicznego Technikum w Wadowicach ZDZ Katowice.
Młode fryzjerki na medal! [FOTO]
W minioną sobotę (25.11) dwie uczennice klasy drugiej ZDZ Wadowice - Aleksandra Góralczyk i Katarzyna Paździor - oraz uczennica klasy 3 Tatiana Kłaput reprezentowały wadowicką szkołę podczas Turnieju Szkół Master School, który jaki odbywał się w podczas Targów Hair & Beauty w Katowicach.

Dziewczyny brały udział w dwóch konkurencjach:

- konkurencja FALE KLASYCZNE – wyciskanie fal na mokro – fryzura wykonywana na główce fryzjerskiej, tu bezkonkurencyjna okazała się być Tatiana.

- konkurencja CRAZY WEDDING - fryzury ślubne damskie – fryzura wykonywana na modelkach dla których wcześniej dziewczyny samodzielnie przygotowywały stylizację
(suknia oraz makijaż).

Ich prace zostały ocenione przez profesjonalne Jury bardzo wysoko, co dało szkole z Wadowic drugie miejsce wśród kilkunastu szkól!

- Zdobycie drugiego miejsca na Turnieju Szkół w ważnym dla nas konkursie jest niesamowitym przeżyciem i naszym powrotem do tradycji konkursowych. W minionych latach zdobywaliśmy w Katowicach najwyższe lokaty w konkursach indywidualnych! Tegoroczny Turniej Szkół był dla nas bardzo ważny. Jak się okazuje jesteśmy nadal w czołówce najlepszych szkół kształcących fryzjerów stylistów. Należy nadmienić, że w przygotowaniach do konkursu uczennice wspierały nasze nauczycielki: Bernadeta Kruk, Paulina Zadora oraz Barbara Wójcik – informuje ZDZ Wadowice.

źródło: ZDZ Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy