reklama

SPEKTAKULARNA METAMORFOZA z Projekt Zdrowie!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 30.11.2023 20:05,
Współpraca z Panią Ewą, to ogromna radość i powód do dumy. Bohaterka tej metamorfozy udowodniła, że każdy moment w życiu jest właściwy na zmiany stylu życia.
SPEKTAKULARNA METAMORFOZA z Projekt Zdrowie!

Pani Ewa od początku była bardzo zmotywowana do pracy, zawsze sumiennie realizowała założenia diety i wierzyła w swój sukces. To właśnie samozaparcie i wytrwałość w dążeniu do celu pozwoliły Jej osiągnąć ogromny sukces. Przykład Pani Ewy pokazuje, że na szczupłą sylwetkę nigdy nie jest za późno! Zapraszamy do wywiadu z naszą bohaterką!

Co skłoniło Panią do podjęcia kuracji w gabinecie dietetycznym Projekt Zdrowie Andrychów?

Przede wszystkim problemy zdrowotne (niedoczynność tarczycy, podwyższone ciśnienie ), ale też chęć zrzucenia nadprogramowych kilogramów, które nasilały bóle kręgosłupa oraz sprawiały, że czułam się cały czas zmęczona, senna i bez energii do życia. Jeśli chodzi o motywację to zawdzięczam ją córce Ani, która jako pierwsza rozpoczęła kurację i pokazała mi, że niewielkim nakładem pracy można osiągnąć zamierzone cele.

Czy trudno było zacząć? Jak wyglądał początek diety ?

Na początku bardzo obawiałam się, czy potrafię utrzymać dietę bez podjadania. Okazało się , że to nie takie trudne. Początek mojej przygody z dietą i ważenie produktów było całkowitą nowością. Nie brakowało mi niczego w diecie dzięki Pani dietetyk, która świetnie skomponowała mój plan posiłków. Z biegiem czasu moja motywacja była co raz większa , widząc efekty utraty masy ciała. Na ten moment jedyne czego żałuję, to że tak późno zaczęłam kurację ! Teraz czuję się lepiej ze sobą, bo wiem że mogę i potrafię osiągnąć wyznaczone przez siebie cele !

Jak ocenia Pani współpracę z dietetykiem?

Pani Dietetyk podczas wizyt dbała o komfort i fantastyczną atmosferę. Na początku nie było łatwo, był to prawdziwy przewrót w moim życiu. Nie wiedziałam, że można tak dobrze i dużo zjeść i przy tym chudnąć :) Przepisy jak i informacje medyczne były przekazywane we właściwy sposób. Nie miałam problemów z wykonaniem zaleconych jadłospisów, nie były one trudne i czasochłonne.

Co powiedziałby Pan osobie, która zastanawia się czy przyjść na wizytę i podjąć wyzwanie?

Nie ma na co czekać! Ja podjęłam wyzwanie i było warto! Teraz czuję się znacznie lepiej, stan zdrowia się poprawił, aktywność fizyczna wzrosła, a przede wszystkim nabrałam więcej pewności siebie i odwagi!

Jak czuje się Pani w nowej wersji siebie?

Czuję się doskonale w swojej nowej sylwetce, jem zdrowo i teraz czuję, że mogę wszystko !Świetnie się czuję w nowym rozmiarze. Na pewno jestem bardziej pewna siebie, czuję się bardziej atrakcyjna i kobieca. Z perspektywy czasu, gdy patrzę na swoje stare zdjęcia , wiem, że nigdy więcej nie wrócę do masy ciała sprzed kuracji. To wszystko dzięki nawykom żywieniowym, które nabyłam w Projekt Zdrowie Andrychów.

Czy poleciłaby Pani innym rozpoczęcie kuracji w gabinecie?

Oczywiście! I dodała bym: Spróbuj ! Nie ma na co czekać, nie ma czego się bać ! Radość jaką dają mi teraz zakupy związane ze zmianą garderoby jest czymś rewelacyjnym ! Polecam wszystkim ! Dzięki Pani Dietetyk diametralnie zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Samej nie udałoby mi się osiągnąć takich efektów. Regularne spotkania dawały mi motywacje do dalszych działań! Na pewno wymaga to od nas poświęcenia, systematyczności i oczywiście wiary w siebie. Przekroczenie progu gabinetu była jedną z najlepszych decyzji jakie podjęłam!

Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację pod numerem telefonu: 602 680 920 lub 797 790 904 oraz za pomocą formularza kontaktowego Rejestracja

Dietetyk mgr inż. Klaudia Bizoń: Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie. W trakcie spotkania przeprowadzę analizę składu ciała, wykonam badanie poziomu tkanki tłuszczowej, podam wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowiem, jak zmienić nawyki żywieniowe. Po spotkaniu sam zdecydujesz, czy chcesz rozpocząć kurację.

PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: andrychó[email protected]

ul. Beskidzka 5a, 34 - 120 Andrychów

Tel. +48 602 680 920

Tel. +48 797 790 904

Projekt Zdrowie również dostępny w Wadowicach

Projekt Zdrowie Wadowice

ul. M. Wadowity 1a

Tel: +48 600 714 816


zdjecie dietetyk mgr inż. Klaudia Bizoń- artykuł sponsorowany -

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy