reklama

W nocnym pożarze stracili dach nad głową. Ruszyła zbiórka

Na sygnale, Wiadomości, 27.11.2023 16:11,
Straszna tragedia dotknęła w nocy jedną z rodzin.
W nocnym pożarze stracili dach nad głową. Ruszyła zbiórka
Dramat rozegrał się w niedzielę (26.11) w nocy w Grzechyni na osiedlu Przysłop, w powiecie suskim. Około godziny 21:00 wybuchł pożar starym, drewnianym budynku mieszkalnym. Ogień rozprzestrzeniał się błyskawicznie. Mimo wysiłków strażaków, straty pożarowe są ogromne. Budynek nie nadaje się do zamieszkania.

Mieszkająca w nim rodzina – matka i dwóch jej synów straciła dach nad głową. Już przed pożarem sytuacja tej rodziny była trudna. Mieszkają w odległym, górskim przysiółku - z dala od centrum wsi. Dodatkowo ze względów zdrowotnych nie mogli podjąć stałej pracy.

Wszystkich, którzy zechcieliby wesprzeć potrzebującą rodzinę mogą to zrobić wpłacąjąc pieniądze na subkonto Koła PCK w Lachowicach: Nr konta 29 1160 2202 0000 0003 8830 6123 z dopiskiem: POMOC POGORZELCOM Z GRZECHYNI.

Wszystkie wpłacone środki będą W CAŁOŚCI do wykorzystania przez rodzinę - na podstawie faktur płatnych przelewem na zakup żywności, materiałów budowlanych, itp.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy