reklama

Maltańczycy znowu pomagają, tym razem dowożą mieszkańców na szczepienia

MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 20.04.2021 08:25, DK
Maltańczycy z filii Andrychów, którzy dysponują świetnie wyposażoną karetką, oferują transport osób chętnych na szczepienie przeciw SARS-Cov-2.
Maltańczycy znowu pomagają, tym razem dowożą mieszkańców na szczepienia

Osoby starsze, często niepełnosprawne, które nie są w stanie dotrzeć samodzielnie na szczepienie- mogą korzystać z transportu, którego koszty w całości opłaca gmina.

Wystarczy zgłosić potrzebę transportu na szczepienie w gminie w Refercie Zarządzania Kryzysowego, OC, Spraw Obronnych i Wojskowych Urzędu Miejskiego w Andrychowie – 33 842 99 41 (w godzinach pracy urzędu, tj. poniedziałek, środa, czwartek 7.30 – 15.30, wtorek 7.30 – 17.00, piątek 7.30 – 14.00.)

Gmina w takim wypadku wystawia zlecenie na transport.

Maltańczycy z Andrychowa obsługują Kęty, Kozy oraz Andrychów. Chętnych na szczepienia wożą nawet dwa razy dziennie (również w weekendy).

Jeżeli ktoś chce uniknąć formalności, dowiozą na szczepienie prywatnie (Maltańczycy oferują preferencyjne ceny). Wystarczy zadzwonić pod numer telefonu 728 448 299.

Andrychowski oddział Maltańskiej Służby Medycznej nie próżnuje. Niedawno informowaliśmy o nowym pomieszczeniu, jakie otrzymali od gminy Andrychów Maltańczycy, a które służyć będzie mieszkańcom. Założyli również zbiórkę na ten cel link: https://zrzutka.pl/arxbpp

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy