reklama

Kto ma posprzątać po wycince?

MAGAZYN, Wiadomości, 26.08.2023 09:25,
Przy wielu posesjach leżą sterty gałęzi.
Kto ma posprzątać po wycince?
Niedawno na zlecenie Taurona w Roczynach k. Andrychowa przy ulicy Bielskiej wykonywana była przycinka drzew pod linią energetyczną.

Gałęzie ścięto - tyle, nie wiadomo kto po wycince ma posprzątać. Przy wielu posesjach leżą sterty gałęzi. Gałęzie powinna posprzątać firma wykonująca wycinkę czy właściciele nieruchomości?

- Co mamy z tym zrobić, kto ma to posprzątać? Żeby za chwilę nie było tak, że zarzucą nam kradzież drzewa - mówi nam jeden z mieszkańców.

W firmie dowiadujemy się, że zwykle w takich sytuacjach wyjścia są dwa. Firma dokonująca wycinki najpierw wycina drzewa na jakimś odcinku lub w miejscowości, a gdy zakończy te prace - ta sama firma zbiera pozostałości po wycince. Albo mieszkańcy dostają informacje, że wycięte gałęzie mogą sobie sami zagospodarować, jeśli są tym zainteresowani. W tym przypadku na razie nie wiadomo, jak będzie.

Skierowaliśmy w tej sprawie pytanie do Tauron Dystrybucja. Czekamy na odpowiedź.foto: nadesłane


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy