reklama

W niedzielę dożynki i jedyne w regionie wyścigi traktorów

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.08.2023 08:10,
Kolejna edycja wyścigu traktorzystów.
W niedzielę dożynki i jedyne w regionie wyścigi traktorów
Wyścigi traktorów TRAKTORYJA rozpoczną się w niedzielę (27.08) o godzinie 17:00 w okolicach boiska w Przybradzu. Zaplanowano specjalną kategorię dla pań.

- TRAKTORYJA będzie miała rekordową ilość uczestników, bo aż 28 uczestników wyścigów, w tym 4 kobiety. Mamy nagrody, zapewnioną pogodą, pyszną gastronomię i płyny by gasić pragnienie. Po prostu dobra wiejska impreza aż do północy - informują organizatorzy wydarzenia z GOK w Wieprzu.

Emocje są gwarantowane. Na zwycięzców czekają nagrody. Publiczność zapewne dopisze, ponieważ od początku impreza cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

TRAKTORYJA w Przybradzu jest częścią większej imprezy - w niedzielę odbędą się bowiem Dożynki Gminy Wieprz. Szczegóły na plakacie poniżej.
-------------------------

--------------------------

Tak było w zeszłym roku:Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy