reklama
reklama

Kliknij, pobierz i zainstaluj się w andrychowskim Liceum!

MAGAZYN, Wiadomości, 14.04.2022 15:20, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Poszukiwanie informacji o ofercie szkoły jeszcze nigdy i nigdzie nie było tak proste!
Kliknij, pobierz i zainstaluj się w andrychowskim Liceum!

Andrychowski Ogólniak - nie po raz pierwszy - wychodzi naprzeciw oczekiwaniom młodych ludzi. Tym razem startuje z nową, darmową aplikacją, dostępną w sklepie Google Play, adresowaną do ósmoklasistów. Jej współautorami są licealiści. którzy swoim młodszym kolegom w przejrzysty sposób prezentują najnowsze propozycje edukacyjne.

Jeśli zatem szukasz dla siebie szkoły, która rozumie Twoje potrzeby, andrychowskie Liceum to dobry wybór. Szkoła od lat łączy bogatą tradycję z nowoczesnością.

Z powodzeniem godzi się tutaj rzetelne przygotowanie do matury, olimpiad i konkursów z realizacją śmiałych projektów, jak szachy podwodne, z działalnością w kole teatralnym, chórze szkolnym,
z aktywnością sportową, wolontariatem i realizacją pozaszkolnych marzeń.

Dumne ze swojej patronki, Marii Skłodowskiej liceum corocznie odkrywa u swoich uczniów “nowe pierwiastki” - pierwiastki energii, radości, empatii i kreatywności. To z nich powstaje Szkoła, która nie tylko stara się inspirować młodych ludzi, ale także sama widzi w nich źródło inspiracji, czego dowodem jest najnowsza aplikacja.

Zatem kliknij, pobierz, zainstaluj się w Liceum i odkrywaj z nami “nowe pierwiastki”!


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy