reklama

Narada w magistracie w Andrychowie. Kierowcy quadów i motocykli mają się czego obawiać?

Na sygnale, Wiadomości, 12.04.2022 15:15, red
Posypią się mandaty?
Narada w magistracie w Andrychowie. Kierowcy quadów i motocykli mają się czego obawiać?

W magistracie w Andrychowie odbyło się we wtorek (12.04) spotkanie władz gminy z przedstawicielami policji, Nadleśnictwa Andrychów i Straży Miejskiej.

Podlegająca pod gminę strona nowin Andrychowskich pisze, że spotkanie było poświęcone bezpieczeństwu i przestrzeganiu porządku w lasach. Chodzi ściślej o rozwiązanie problemu kierowców quadów czy motocykli crossowych, którzy jeżdżą po lasach i górach, siejąc postrach wśród turystów, a także zakłócając spokój mieszkańcom podgórskich terenów. Tego typu skarg nie brakuje.

Efektem spotkania ma być ustalenie planu kontroli.

- Część narady miała charakter poufny, gdyż wyznaczano już terminy oraz miejsca akcji wymierzonych w nieprzestrzegających prawa quadowców, motocrossowców i innych leśnych piratów - czytamy w relacji po naradzie w urzędzie.

Posypią się mandaty?

foto: archiwum

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy