reklama
reklama

Dworcowe bistro już gotowe. Brakuje tylko obsługi

MAGAZYN, Wiadomości, 09.04.2024 07:40, eł
Trwa jeszcze rekrutacja pracowników.
Dworcowe bistro już gotowe. Brakuje tylko obsługi

Nowy dworzec autobusowy w Wadowicach służy pasażerom od połowy listopada ubiegłego roku. W budynku z poczekalnią i toaletami, który tam powstał, znalazło się również miejsce na niewielki lokal gastronomiczny. Jak już pisaliśmy, przetarg na jego wynajem wygrał przedsiębiorca z Andrychowa.

Andrychowska firma Mut Jan Macieja Nadajczyka znana jest w powiecie wadowickim głównie jako przewoźnik autobusowy, ale to bynajmniej nie jedyna branża, jaką się zajmuje. W Andrychowie prowadzi z powodzeniem dwie kawiarnie o sympatycznej nazwie Dzień Dobry. Trzecia powstaje właśnie na dworcu autobusowym w Wadowicach. A właściwie już powstała, ale potrzebuje jeszcze dodatkowej obsługi.

Wystrój lokalu zaprojektowała Anna Romik, architekt wnętrz z Targanic. W środku będzie równie klimatycznie, co w andrychowskich kawiarniach Dzień Dobry, choć może nieco bardziej minimalistycznie. Ciekawym elementem będzie regał z książkami i roślinami, oddzielający dworcową poczekalnię od części kawiarnianej.

Lokal, tak samo jak obydwa andrychowskie, nosi nazwę Dzień Dobry. Ma być barem bistro w kawiarnianym klimacie, gdzie można będzie zjeść coś na ciepło, ale nie zabraknie też aromatycznej kawy i przeróżnych słodkości. Pan Maciej Nadajczyk prowadzi właśnie rekrutację dodatkowych pracowników, którzy będą tam obsługiwać klientów.Foto: Edyta Łepkowska

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy