reklama
reklama

Gdzie nie będzie prądu? Lista jest długa

Gospodarka, Wiadomości, 07.04.2024 20:10, eł

Kto gotuje na płycie indukcyjnej, planuje koszenie z użyciem kosiarki elektrycznej lub duże pranie, powinien tu zajrzeć.

Gdzie nie będzie prądu? Lista jest długa

Nadchodzące dni zapowiadają się bardzo pracowicie dla energetyków ze spółki Tauron Dystrybuja. Będą prowadzić na naszym terenie sporo prac modernizacyjnych i konserwacyjnych, na czas których zostanie wyłączony prąd.

Oznacza to nieuniknione utrudnienia dla mieszkańców. Wiele osób musi się liczyć z brakiem dostaw energii elektrycznej przez sporą część dnia. Czasem takie przerwy trwają tylko około godziny, ale znacznie częściej są zdecydowanie dłuższe. W tym tygodniu niektóre mogą porwać nawet do 8-8,5 godz. Warto jednak dodać, że energetycy często z zapasem planują czas na przeprowadzenie niezbędnych robót. W rzeczywistości zwykle potrafią się uporać z nimi szybciej.

Poniżej podajemy, gdzie i kiedy Tauron Dystrybucja wyłączy dostawy prądu:
Foto: Pexels

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy