reklama
reklama

Drastyczne widoki nad stawem w Andrychowie

MAGAZYN, Wiadomości, 09.10.2023 09:32, eł

Oglądały je dzisiaj rano dzieci idące do szkoły...

Drastyczne widoki nad stawem w Andrychowie

Osoby, które przechodziły dzisiaj rano przez Park Miejski w Andrychowie, zobaczyły drastyczne widoki nad stawem – martwe, zakrwawione ptactwo wodne. Jedna z padłych kaczek leżała na chodniku, trudno było jej nie zauważyć.

Wygląda to na działalność jakiegoś drapieżnika. Choć do zdarzenia doszło w centrum miasta, mógł być nim lis. Dzikie zwierzęta coraz śmielej zapuszczają się na gęsto zabudowane tereny. Po centrum Wadowic spacerował niedawno okazały jeleń, dziki siały popłoch w tamtejszym parku, a lisy przychodziły się stołować na jedno z osiedli bloków. W Andrychowie najłatwiej jest spotkać sarny, ale i inne zwierzęta też się tam pojawiają.

Lisy buszujące w centrum miasta nie stwarzają zagrożenia dla ludzi, jednak są poważnym niebezpieczeństwem dla gęsi i kaczek żyjących nad stawem w Parku Miejskim. A widok rozszarpanych martwych ptaków może niejednego przyprawić o palpitacje. - Gdzie jest są służby miejskie? Dzieci widziały to rano w drodze do szkoły – martwi się jedne z naszych czytelników.


Foto: nadesłane
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Wandosu, 09.10.2023 12:43

kamery są https://wandrychowie.pl/tag/park-miejski-andrychow-kamera/

Wandosu, 09.10.2023 12:41

Nikt nic nie wie,tyljo przypuszczenia to po co tyle tysięcy poszło na kamery,tam wszystko jest zapisane