reklama
reklama

Próba włamania w Rzykach. „To na pewno nie byli amatorzy”

Na sygnale, Wiadomości, 08.10.2023 19:39, eł

Ktoś wybił dziurę w ramie drzwi wychodzących na taras.

Próba włamania w Rzykach. „To na pewno nie byli amatorzy”

Jeden z mieszkańców Rzyk wrócił dzisiaj (8 października) do domu po kilkudniowym pobycie w szpitalu i zauważył dziwne uszkodzenia w przeszklonych drzwiach tarasowych. W ich ramie ktoś wybił dziurę – dokładnie w takim miejscu, jakby zamierzał dostać się do mechanizmu otwierania.

- Wezwałem policję i funkcjonariusze, którzy przyjechali na miejsce, potwierdzili moje podejrzenia, że była to próba włamania. Sądząc po tym, jak idealnie sprawcy trafili w mechanizm otwierania drzwi, na pewno nie byli amatorami – mówi nasz czytelnik.

Włamywacz lub włamywacze za cel obrali dom stojący z dala od innych zabudowań. Najwyraźniej wiedzieli również, że nikogo w nim akurat nie ma. Trudno stwierdzić, co sprawiło, iż nie dokończyli zaplanowanego zadania i wycofali się, zanim udało im się otworzyć drzwi. Być może coś ich spłoszyło.

Nasz czytelnik z Rzyk obawia się, że osoby, które próbowały włamać się do jego domu, mogą też podjąć inne podobne próby w okolicy, tym razem udane. Dlatego skontaktował się z nami, by przestrzec pozostałych mieszkańców.Foto: nadesłane
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy