reklama
reklama

Czeka nas burzliwe popołudnie

MAGAZYN, Na sygnale, Wiadomości, 23.05.2023 11:14, eł

Może padać, grzmieć i błyskać. Będzie też wiało.

Czeka nas burzliwe popołudnie

Synoptycy zapowiadają na popołudnie i wieczór intensywne opady deszczu od 15 mm do 25 mm oraz burze. Będzie im towarzyszył silny wiatr, w porywach do 60 km/h. Miejscami może wystąpić również grad.

Jak informuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy, prawdopodobieństwo wystąpienia burz w powiecie wadowickim i oświęcimskim wynosi 75 %, a w suskim – 80 %. Tam też mogą się one pojawić wcześniej, już od 13.00. Na pozostałej części naszego terenu należy się ich spodziewać od 15.00.

Do wieczora ma być jednak bardzo ciepło. Ochłodzenie nastąpi dopiero jutro.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 23.05.2023 13:56

Ostatnio też miało padać grzmieć i nic z tego nie wyszło. Synoptycy nie umieją przewidzieć pogody na dwa dni a co dopiero na tydzień czy dwa.