reklama
reklama

W sobotę akcja krwiodawstwa przed galerią. Zaplanowano dodatkowe atrakcje

MAGAZYN, Wiadomości, 23.05.2023 09:00,
Akcję MOTOKREW organizują motocykliści.
W sobotę akcja krwiodawstwa przed galerią. Zaplanowano dodatkowe atrakcje
W sobotę 27 maja w godzinach 9:00 - 13:00 na parkingu przy galerii Andrychów odbędzie się akcja krwiodawstwa pod hasłem „Moto-Krew Motocykliści Dzieciom”.

Inicjatywa ma oczywiście na celu promowanie honorowego krwiodawstwa i pomoc osobom potrzebującym, w tym przypadku dzieciom. Akcja jest ona organizowana przez Polski Czerwony Krzyż w porozumieniu z Klubem Motocyklowym GREMIUM MC Andrychów wraz z OSP Andrychów.

- W czasie trwania akcji będą się odbywać koncerty, występy artystyczne, pokazy ratownictwa, konkursy z nagrodami. Na zakończeniu imprezy odbędzie się losowanie nagród spośród wszystkich osób które oddały krew - informują organizatorzy.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy