reklama

Zderzenie na skrzyżowaniu [FOTO] [AKTUALIZACJA]

Na sygnale, Wiadomości, 23.05.2023 07:43,
Do wypadku doszło we wtorek rano.
Zderzenie na skrzyżowaniu [FOTO] [AKTUALIZACJA]
We wtorek (23.05) około 7:00 rano służby ratownicze interweniowały w Laskowej k. Zatora. Na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 44 z drogą na Palczowice doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowym.

- W trakcie czynności na miejscu policjanci ustalili, że 43 – letni Obywatel Ukrainy kierując samochodem marki Volkswagen zasnął prowadząc pojazd w wyniku czego na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas gdzie uderzył samochód marki Renault, którym kierowała 49 – letnia mieszkanka gminy Zator. W wyniku zdarzenia nikt nie doznał poważniejszych obrażeń ciała. Sprawca kolizji w chwili zdarzenia był trzeźwy. Za spowodowanie kolizji został na niego nałożony mandat i punkty karne. O wiele poważniejsze konsekwencje grożą mu jednak za złamanie orzeczonego w 2020 roku zakazu kierowania pojazdami. Za to przestępstwo grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności - informuje asp. szt. Małgorzata Jurecka, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

foto: KPP Oświęcim

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy