reklama

Bus dowiezie bezpłatnie mieszkańców

, MAGAZYN, Wiadomości, 15.05.2021 18:45,
Osobom chętnym a spełniającym warunki urząd zapewni teraz transport przez cały tydzień.
Bus dowiezie bezpłatnie mieszkańców
Do lekarza, na rehabilitację, do urzędu, do pracy, na szkolenie, do teatru, domu kultury lub na basen. To tylko niektóre z miejsc, gdzie osoby mające problemy z poruszaniem bezpłatnie zawiozą pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wadowicach.

Ford Transit Kombi dostosowany jest do potrzeb osób poruszających się na wózkach inwalidzkich oraz na obsługę usługi transportowej.

- Zakupiony został w ramach unijnego projektu „Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych”, realizowanego przez PFRON, z którego Gmina Wadowice pozyskała aż 570 095 zł. Przedsięwzięcie służy osobom starszym, z niepełnosprawnościami, słabowidzącym oraz wszystkim innym, które potrzebują wsparcia w zakresie mobilności. Przedsięwzięcie służy osobom starszym, z niepełnosprawnościami, słabowidzącym oraz wszystkim innym, które potrzebują wsparcia w zakresie mobilności – informują w magistracie.

Chętni do skorzystania z usługi bezpłatnego transportu, mogą to zgłosić się telefonicznie, osobiście lub mailowo do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wadowicach tel. 795 602 319, mail: [email protected]

Urząd zapewnia transport od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 19.30, a w soboty i niedziele od 12.00 do 19.00.

źródło: UM Wadowice

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 16.05.2021 00:58

ford za prawie 600 k hahhahahahahhahahahahhaha z armatą na muchę