reklama

Tragiczny finał poszukiwań mężczyzny [AKTUALIZACJA]

, Na sygnale, Wiadomości, 14.05.2021 09:15,
W akcji poszukiwawczej brały udział wszystkie służby.
Tragiczny finał poszukiwań mężczyzny [AKTUALIZACJA]
W czwartek (13.05) po południu na terenie Barwałdu k. Kalwarii Zebrzydowskiej w masywie leśnym prowadzone były poszukiwania. Poszukiwany był zaginiony ok. 40-letni mężczyzna.

W ośmiogodzinnej akcji brało udział mnóstwo jednostek straży pożarnej oraz policji a także Grupa Poszukiwawczo-Ratownicza OSP Kęt.

Niestety finał poszukiwań jest tragiczny. Wieczorem służby odnalazły ciało mężczyzny. -O 19:09 strażak z psem zgłosił ujawnienie ciała poszukiwanego. Przy użyciu technik linowych strażacy przetransportowali ciało poszukiwanego z miejsca trudnodostępnego. Działania w terenie prowadzone były do 21.30.- poinformowali strażacy z GPR OSP Kęty.


foto: GPR OSP KętyZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy