reklama

Młody pirat drogowy bez prawa jazdy zatrzymany

, Na sygnale, Wiadomości, 14.05.2021 18:10,
Za rażące przekroczenie prędkości policjanci zatrzymali mu prawo jazdy.
Młody pirat drogowy bez prawa jazdy zatrzymany

Jak informuje policja 11 maja po południu w Kukowie w powiecie suskim policjanci wydziału ruchu drogowego z suskiej komendy zatrzymali do kontroli drogowej kierującego samochodem marki Audi.

Za kierownicą pojazdu siedział 19-letni mieszkaniec powiatu cieszyńskiego. Nastolatek w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 62 km/h. Podczas sprawdzania danych kierowcy okazało się, że nie posiada on uprawnień do kierowania pojazdami kat „B”, tylko posiada uprawnienia na „mniejsze” pojazdy jak motorower lub czterokołowiec lekki.

- Za rażące przekroczenie prędkości policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Otrzymał on również mandat karny, a na jego konto trafiło 10 punktów karnych - informują policjanci.

Kierującemu, który porusza się pojazdem w terenie zabudowanym i przekracza dozwoloną prędkość powyżej 50 km/h, obligatoryjnie zatrzymywane jest prawo jazdy na okres 3 miesięcy.

źródło: KPP Sucha Beskidzka

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy