reklama

Andrychów cały czas pomaga. W mieście funkcjonują dwa punkty zbiórki

MAGAZYN, Wiadomości, 06.04.2022 11:00, DK / WB
W mieście funkcjonują dwa punkty zbiórki, jak wyglądają?
Andrychów cały czas pomaga. W mieście funkcjonują dwa punkty zbiórki

We wtorek (5.04) odwiedziliśmy z kamerą dwa nowo powstałe punkty zbiórki żywności oraz artykułów chemicznych i żywności.

Punkt zbiórki odzieży dla mieszkańców Ukrainy prężnie funkcjonuje w hali sportowej przy ulicy 1 Maja w Andrychowie. Jest czynny od poniedziałku do piątku od godziny 12:00 do 15:00. Przy segregacji odzieży, pracuje tam na zmianę ponad 50 wolontariuszy!

W mieście funkcjonuje również drugi punkt, w którym składowane są żywność i środki czystości. Mieści się on w budynku przy ul. Krakowskiej 72, a czynny jest od godziny 10:00 do 18:00

Po początkowych problemach logistycznych wszystko działa jak należy, a trzeba zaznaczyć, że pomoc idąca z tych dwóch punktów jest ogromna.

Zobaczcie nagranie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zmartwiony, 06.04.2022 10:23

Na każdym kroku pomoc, a bogata francuska firma Leroy Marlin, działająca w Galerii Andrychów, nadal sprzedaje w Rosji i zarabia na mordowaniu dzieci i kobiet w Ukrainie. Wybierajmy inne sklepy planując zakupy, każda kropla jest ważna aby pomóc ofiarom.