reklama
reklama

25-letnia Magda potrzebuje pomocy w leczeniu guza mózgu

MAGAZYN, Wiadomości, 28.09.2020 16:00, PG
Magdalena pochodzi z gminy Andrychów.
25-letnia Magda potrzebuje pomocy w leczeniu guza mózgu

25 – letnia Magdalena Janosz to andrychowianka kochająca zwierzęta, naturę, góry, ciszę, spokój, dobre książki. W lutym 2019 roku otrzymała diagnozę guza mózgu a dokładniej glejaka gwiaździaka II stopień złośliwości.

Magda obecnie jest po dwóch operacjach na otwartej czaszce w Krakowie, protonoterapii (radioterapia) w jedynym ośrodku w Polsce w Krakowie, gdzie można się poddać temu mniej inwazyjnemu naświetlaniu głowy bez naświetlania z marginesem około 1cm jak to ma przy zwykłej radioterapii.

Teraz chce po prostu żyć i powrócić do zdrowia. Zbiera na odbudowanie całego organizmu. Pełna kwota, czyli 50 tys. zł, pozwoli jej leczyć się przez kilka następnych lat.


Jej historię można przeczytać na zrzutce i wpłacić choćby najmniejszą cegiełkę: linkreklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy