reklama
reklama

Zespół z Andrychowa wystąpił w Filharmonii Narodowej [FOTO]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 19.12.2022 11:16,
Koncert odbył się w niedzielne popołudnie.
Zespół z Andrychowa wystąpił w Filharmonii Narodowej [FOTO]
Zespół Pieśni i Tańca "Andrychów" świętuje w tym roku jubileusz 25-lecia działalności. W jubileuszowym roku andrychowian spotkało olbrzymie wyróżnienie.

W niedzielę 18 grudnia zaprezentowali się w Filharmonii Narodowej w Warszawie w ramach popołudniowych koncertów "Kolęda spod Krakowa".

Andrychowianie dali w Warszawie dwa koncerty. Każdy składał się z dwóch części. W pierwszej usłyszeć można było najpiękniejsze polskie tradycyjne kolędy, w drugiej zaś Zespół zaprezentował tańce pieśni i zabawy ludowe. Wszystko wzbogacone było słowem nt. andrychowskich zwyczajów, strojów oraz figur Krakowiaka. Koncert prowadziła Agata Kawełczyk - Starosta.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy