reklama
reklama

Sukces charytatywnej akcji licealistów z Andrychowa

MAGAZYN, Wiadomości, 19.12.2022 09:00,
Zebrane pieniądze i karma trafiły do schroniska.
Sukces charytatywnej akcji licealistów z Andrychowa
Kilka tygodni temu zachęcaliśmy do udziału w charytatywnej akcji organizowanej przez uczniów Liceum Ogólnokształcącego w Andrychowie. Z inicjatywy licealistki Karoliny Żurek uczniowie kwestowali na ulicach Andrychowa, zbierając pieniądze na pomoc dla schroniska dla zwierząt w Oświęcimiu. Zbierali także karmę. Są efekty!

- Oprócz karmy, legowisk, koców i zabawek dla psów i kotów, przywieźliśmy w sobotę do schroniska OTOZ Animals Oddział Oświęcim 7493,91 złotych!!! - informują organizatorzy akcji.


- Dziękujemy całej społeczności szkolnej (uczniowie, nauczyciele i rodzice) oraz klientom andrychowskich supermarketów i sklepów zoologicznych, którzy wypełnili puszki naszych wolontariuszy. Specjalne podziękowania także płyną do Taty Karoliny, który wspomógł logistycznie całą akcję - czytamy na stronie szkoły.

Zima to bardzo trudna pora dla schronisk i ich podopiecznych. Obecnie schronisko w Oświęcimiu jest przepełnione. Jest w nim wiele dużych psiaków przywiezionych z interwencji oraz kotków uratowanych z bezdomności i chorób. Kwota przez nas uzbierana stanowi połowę miesięcznych kosztów opieki weterynaryjnej jednej z dwóch przychodni, z którymi schronisko współpracuje.


źródło: LO Andrychów
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy