reklama
reklama

Przed świętami też będą przerwy w dostawie prądu

Gospodarka, Wiadomości, 18.12.2022 22:49, eł
Warto sprawdzić, gdzie do nich dojdzie.
Przed świętami też będą przerwy w dostawie prądu

Zimowa aura spowodowała trochę awarii linii elektrycznych, gdy drzewa lub konary łamiące się pod ciężarem śniegu przerwały przewody. Ale tylko niektóre przerwy w dostawie prądu wynikały z takich sytuacji. W większości były to planowane wyłączenia, nieuniknione w czasie prac konserwacyjnych lub modernizacyjnych.

Takich celowych przerw w dostawie energii elektrycznej będzie trochę również w tygodniu przedświątecznym. Nie tak dużo, jak zwykle, aczkolwiek warto sprawdzić, gdzie i kiedy do nich dojdzie. Może to być szczególnie ważne dla wszystkich, którzy planują w najbliższych dniach duże porządki, a także gotowanie i pieczenie wigilijnych oraz bożonarodzeniowych frykasów. Wszak są to prace, które w dzisiejszych czasach trudno jest wykonać bez prądu.

W poniższych tabelach podajemy, gdzie Tauron Dystrybucja planuje wyłączyć na jakiś czas energię elektryczną.

Powiat wadowicki

Powiat suski

Powiat oświęcimski

Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy