reklama

Zatorland na Dzień Dziecka i nie tylko. Sporo nowości

, Kultura - Rozrywka, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.05.2022 08:50, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Zatorland na Dzień Dziecka i nie tylko. Sporo nowości

Park Rozrywki Zatorland to unikalne miejsce na skalę europejską, stworzone z myślą o edukacji dzieci poprzez rozrywkę. Jak to robimy? Przede wszystkim z pasją i ogromną troską o najmłodszych! Zatorland to kompleks trzech tematycznych parków: Parku Ruchomych Dinozaurów, Parku Owadów i Parku Mitologii. Rozrywki dostarczy Lunapark. Łącząc 3 różne strefy tematyczne, stworzyliśmy przestrzeń, w której każdy mały odkrywca znajdzie coś dla siebie.

W tym sezonie Zatorland przygotował sporo nowości.

Zobaczcie nagranie.


Oglądaj na facebooku


Park Dinozaurów
To największy tego typu park w całej Europie!

Nic dziwnego – w naszym Parku na otwartej, zalesionej przestrzeni zamieszkało ponad100 dinozaurów rzeczywistych rozmiarów, w tym 17 rodzin! Większość dinozaurów porusza się i wydaje dźwięki, dlatego spacer naszą ścieżką edukacyjną sprawi, że dzieci poczują się przeniesieni w odległą przeszłość, gdy na Ziemi królowały dinozaury.

Kolejną zaletą naszego Parku jest wyjątkowa lokalizacja. Rozległy zielony teren to las z wiekowym drzewostanem – naturalny ogród botaniczny. Można w nim spotkać różnorodne drzewa i krzewy, takie jak: czeremcha amerykańska, robinia akacjowa, trzmielina pospolita czy głóg jednoszyjkowy.


Park Mitologii
Park Mitologii ulokowany w dużej części na wodzie to jedyne takie miejsce w Polsce, gdzie można z bliska poznać greckich bogów, herosów, bohaterów i mityczne stworzenia. Pięknie odwzorowane i nawiązujące do starożytnych posągów figury są znakomitym tłem do narracji o dawnym helleńskim świecie opiewanym w pieśniach i literaturze.

To tutaj zapewnicie sobie wspaniały relaks dla ciała i umysłu. Na pewno zachwyci Was sceneria starożytnej Grecji i jej wspaniałych bohaterów. Zobaczycie ich wszystkich z Zeusem i Ateną na czele podczas rejsu tramwajem wodnym. To tutaj obejrzycie tańczące fontanny.

Na zakończenie antycznych przygód zapraszamy do parku linowego „Zdobywcy Olimpu”. Dla chcących poczuć się jak Odyseusz przygotowaliśmy Konia Trojańskiego!


PARK OWADÓW

Tak duże powiększenie pomoże dzieciom dobrze poznać budowę tych stworzeń! W Parku czeka 28 ogromnych owadów, niektóre z nich ruchome, w tym m.in. konik polny, osa, cykada, mucha czy pszczoła! Ścieżkę edukacyjną wzbogaca wystawa wypreparowanych egzotycznych owadów, pochodzących z Tajlandii, Maroka, Rosji i wielu innych krajów.

W gablotach znaleźć można m.in. pająki, motyle, chrząszcze, cykady. W Parku Owadów dzieci nie tylko dowiedzą się wiele na temat insektów, ale także poznają zasady ruchu drogowego! Podczas pasjonujących wyścigów samochodzikami w Miasteczku Ruchu Drogowego, nauczą się przepisów bezpieczeństwa na drodze. Dodatkowo, dla małych fanów motoryzacji mamy ogromnego Monster Trucka! To nie wszystko, co przygotowaliśmy dla najmłodszych. W Parku Owadów na aktywnych czekają: ścianka wspinaczkowa, basen z łódkami, place zabaw i minigokarty!


LUNAPARK

Dzieci kochają Zatorland nie tylko ze względu na ruchome dinozaury, ale także za mnóstwo frajdy, jaką dają atrakcje w Lunaparku! Mali odkrywcy, po poznaniu sekretów wielkich gadów, owadów i postaci mitologicznych, mogą się zrelaksować i oddać zabawie! Czekają na nich m.in. kino 5D Extreme, symulator 3D Bonanza, karuzele, diabelski młyn, plac zabaw, loteria, zjeżdżalnie, trampoliny czy dinocoaster.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy