reklama
reklama

XV Targi Ślubne w Park Hotel Łysoń – Najważniejszy Krok Ku Waszemu Wielkiemu Dniu!

Kultura - Rozrywka, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 28.10.2023 19:15, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
To będzie wyjątkowa edycja, na której nie może Was zabraknąć!
XV Targi Ślubne w Park Hotel Łysoń – Najważniejszy Krok Ku Waszemu Wielkiemu Dniu!
Przyszli Nowożeńcy i Kochane Rodziny! Czas na najważniejszy krok w Waszym życiu! Dwanaście edycji jesiennych, dwie wiosenne… Przed nami już XV Targi Ślubne! To będzie wyjątkowa edycja, na której nie może Was zabraknąć!

Data: 19 listopada 2023
Godzina: 10:00-17:00
Miejsce: ParkHotel Łysoń&SPA

Targi Ślubne to wyjątkowe wydarzenie, które nie tylko dostarcza inspiracji narzeczonym, ale także pomaga im w organizacji wymarzonego wesela. To idealna okazja, by poznać najnowsze trendy ślubne, skorzystać z praktycznych porad ekspertów oraz znaleźć atrakcyjne oferty ślubne od najlepszych usługodawców w okolicy. A jeśli jesteście gotowi na podpisanie umów i korzystne oferty, nie zabraknie ich również na XV Targach Ślubnych.

W trakcie XV Targów Ślubnych będziecie mieli okazję poznać:
• profesjonalnych fotografów i wideofilmowców,
• niebanalne dekoracje sal weselnych oraz pomysły na personalizacje,
• wspaniałe zespoły muzyczne oraz DJ-ów,
• oryginalne wzory obrączek ślubnych,
• najnowsze trendy w modzie ślubnej,
• wyjątkowych barmanów,
• pomysły na urozmaicenie wesela i zabawy Waszym Gościom, • eleganckie samochody

dla Młodej Pary,
• znakomite potrawy weselne.

Największą atrakcją targów będzie z pewnością konkurs dla przyszłych Par Młodych, w którym do wygrania będzie wiele atrakcyjnych nagród. Każdy kto weźmie udział w losowaniu ma możliwość wygrania nagrody głównej WESELE GRATIS w ParkHotel Łysoń!

Wstęp na XV Targi Ślubne jest BEZPŁATNY! Zapraszamy Was serdecznie na XV Targi Ślubne do ParkHotel Łysoń&SPA. To wyjątkowe wydarzenie, które pomoże Wam przygotować się do Waszego wielkiego dnia. Nie przegapcie tego! Do zobaczenia na XV Targach Ślubnych


art. sponsorowany -
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy