reklama
reklama

Wymiana ciuchów na dworcu. SWAParty w Stacji Kultury

Kultura - Rozrywka, MAGAZYN, Wiadomości, 06.02.2024 11:38, INFORMACJA PRASOWA
Gratka dla miłośników mody i osób dbających o środowisko - Wadowicki SWAParty, czyli wymiana wszelaka.
Wymiana ciuchów na dworcu. SWAParty w Stacji Kultury
Już w piątek 23 lutego Stacji Kultura na dworcu kolejowym w Wadowicach odbędzie się wadowicki swapping, czyli wielka wymiana ubrań, książek i gier planszowych. Na organizowaną przez WCK wymianę można przynieść rzeczy których już się nie potrzebuje i wybrać rzeczy, które przypadną nam do gustu.

Podczas wymiany w Strefie Relaksu będzie działał kącik dla dzieci, gdzie wolontariusze przygotują dla najmłodszych wiele atrakcji, dzięki temu rodzice będą mogli przy kawie i herbacie skupić się na wymianie.


SWAParty to wyjątkowe wydarzenie, gdzie można wymieniać się ubraniami, akcesoriami i innymi przedmiotami z innymi pasjonatami mody i stylu. To nie tylko okazja do zdobycia nowych, fantastycznych rzeczy, ale także doskonała sposobność do nawiązania nowych znajomości i wspólnego spędzenia czasu.

Termin: 23 lutego (piątek) godz. 16:00, Stacja Kultury. Wymiana potrwa do godz. 18:00.

Rejestracja na wymianę odbywać się będzie poprzez formularz Google, który aktywny będzie od 8 do 22 lutego na stronie Wadowickiego Centrum Kultury. Wstęp wolny! - informują organizatorzy.

źródło: WCK
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy