reklama
reklama

W sobotę koncertowy maraton dla Oliwierka w Andrychowie

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.10.2022 09:00, red
W sobotę kolejne wydarzenie charytatywne dla Oliwierka.
W sobotę koncertowy maraton dla Oliwierka w Andrychowie
W sobotę (29.10) kolejna akcja charytatywna dla Oliwierka z Wadowic. Chłopczyk choruje na SMA, potrzebuje kosztownej terapii genowej, która kosztuje 10 mln zł. Niestety dziecko nie "załapało się" na rządową refundację tej terapii.

Od wielu miesięcy w całym regionie odbywają się liczne akcje charytatywne, w których społecznie zaangażowannych jest wiele ludzi dobrej woli. Pieką ciasta, organizacja pikniki, koncerty, licytacje.

W sobotę (29.10) w Miejskim Domu Kultury odbędzie się koncert charytatywny dla Oliwierka "Od ludzi dla ludzi" z udziałem kapel: The Barflies, Max Corner Crew, Taint, Napad (Norwegia), Gutek, Michał Stawiński Oberschlesien (finaliści popularnego programu "Must be The Music").

Bilety na to wydarzenie będą sprzedawane w formie cegiełek, po 20 zł. Pierwszy koncert odbędzie się już o godz. 14:30.

Szczegóły na plakacie.

Cały czas trwa internetowa zbiórka funduszy na leczenie Oliwierka. Wpłat można dokonywać poprzez stronę: Zbiórka na zakup leku dla Oliwiera


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy