reklama
reklama

W niedzielę wielki koncert na rynku w Wadowicach

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 27.03.2023 11:15, red
TVP wraz z magistratem w Wadowicach i muzeum papieskim organizują w najbliższą niedzielę 2 kwietnia wielki koncert w Wadowicach.
W niedzielę wielki koncert na rynku w Wadowicach

2 kwietnia przypada 18. rocznica śmierci Jana Pawła II. W ten dzień wieczorem na rynku odbędzie się koncert "Nie zastąpi Ciebie nikt". Organizatorami są TVP, Polskie Radio, Muzeum Jana Pawła II w Wadowicach oraz Urząd Miejskim w Wadowicach.

Całość ma być transmitowana w TVP1.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:30 modlitwą przez wstawiennictwo Jana Pawła II. O godzinie 18:00 zaplanowano czuwanie wiernych z Janem Pawłem II. Po nim w ramach koncertu o godz. 18:00 na wielkiej scenie na rynku wystąpią: Edyta Górniak, Mała Armia Janosika, Alicja Węgorzewska, Łukasz Zagrobelny, Mateusz Ziółko, Janusz Radek, Sound'n'Grace, Halina Mlynkova, Magda Anioł, Olga Szomańska, Izabela Szafrańska, Marcin Sójka, Siewcy Lednicy, Promyczki Dobra.

Wstęp wolny.


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy