reklama

KOSMETOLOGIA FACE & BODY UJĘDRNIANIE I REDUKCJA CELLULITU

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 26.03.2023 18:00,
.
KOSMETOLOGIA FACE & BODY UJĘDRNIANIE I REDUKCJA CELLULITU

Z wiekiem elastyczność naszej skóry maleje, zaczynają się pojawiać oznaki cellulitu na udach, pośladkach, ramionach. Problem cellulitu przekłada się na naszą jakość i radość z życia- wstydzimy się go bo nie wygląda on estetycznie. W gabinecie Face & Body Kosmetologia w Andrychowie stosujemy najnowsze rozwiązania w dziedzinie redukcji cellulitu. Skuteczna i nieinwazyjna fala akustyczna (Acoustic Wave Therapy – AWT) to nowoczesna, niezwykle skuteczna metoda, polegająca na oddziaływaniu na dotknięte cellulitem części ciała falami dźwiękowymi.

JAK TO DZIAŁA?

Przed zabiegiem: Powiększone komórki tłuszczowe są wypychane w kierunku powierzchni skóry, co daje efekt typowej skórki pomarańczowej. Pozbawione elastyczności pionowe włókna tkanki łącznej nie rozciągają się razem z tkanką tłuszczową, co sprawia, że skóra nabiera nieestetycznego wyglądu. Miejscowe krążenie krwi ulega znacznemu ograniczeniu.

W trakcie zabiegu: Do ciała wprowadza się oscylacyjne fale akustyczne. Tkanka łączna ulega rozluźnieniu, a elastyczność naskórka wzrasta. Krążenie krwi w tkankach znacząco się poprawia. Stymulowana jest produkcja kolagenu, co wzmacnia zarówno naskórek, jak i skórę właściwą.

Po zabiegu: Wynikiem działania fal akustycznych jest poprawa napięcia i przywrócenie naturalnej elastyczności skóry i tkanki łącznej, a co za tym idzie, widoczna i długotrwała poprawa wyglądu skóry.


Efekty po zastosowaniu fali akustycznej:

  • redukcja cellulitu;

  • poprawa jędrności skóry;

  • wymodelowanie obszaru ciała poddanego zabiegom;

  • wygładzenie nierówności na skórze po innych zabiegach odchudzających;

  • redukcja obrzęków.

Efekty terapii falą akustyczną widoczne są już po pierwszej wizycie! Już po pierwszym zabiegu zwiększa się elastyczność skóry oraz następuje redukcja cellulitu. Aby uzyskać maksymalne efekty należy poddać się serii 6-12 zabiegów, które sprawią, że skóra będzie jędrna i gładka. Ilość zabiegów jest uzależniona od stanu skóry i spodziewanych rezultatów. Sprawdź naszą ofertę:

https://kosmetologiafb.pl/oferta/fala-uderzeniowa

Przy wykupieniu pakietu 6 zabiegów otrzymasz 20% rabatu.

Oferta ważna do 14 kwietnia.

Umów się na bezpłatną konsultację. Aby zarezerwować wizytę skontakyuj się z nami telefonicznie, lub odwiedź nas w gabinecie https://kosmetologiafb.pl/kontakt

Informacji dotyczących zabiegów udzielamy pod numerem tel. 696 986 655 lub na czacie fb https://www.facebook.com/kosmetologiafb/

Oferujemy szeroki wybór kosmetyków i suplementów wspomagających kompleksowe efekty terapii:

https://ecosmetic.pl

https://ecosmetic.pl/cialo

https://ecosmetic.pl/suplementy


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy