reklama
reklama

Świąteczną kolejką do Mini Zoo w Inwałdzie!

Kultura - Rozrywka, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 10.12.2021 18:18, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Przypominamy, że Mini Zoo znajduje się tuż obok Krainy Światła – Park Miniatur oraz niedaleko Energylandii w Zatorze.
Świąteczną kolejką do Mini Zoo  w Inwałdzie!

Magiczny, przedświąteczny czas jest szczególnie gorący: sprzątanie, przygotowywanie potraw, dekoracja choinki, wybór prezentów i ich kupno. Jest tyle do zrobienia, a na wszystko zawsze mało czasu.. Jak sprawić, by świąteczny czas był magiczny, mile i radośnie spędzony w gronie rodzinnym? Co zrobić, by każdy miał chwilę dla siebie i dla bliskich?

Umilimy Wam ten wyjątkowy czas! - Kto i gdzie?

Ho! Ho! Ho! Niestety śniegu za oknem jeszcze dużo nie ma, ale MINI ZOO w INWAŁDZIE zadbało o świąteczną atmosferę.

Nasza ogrzewana kolejka została oświetlona tysiącem lampek, tworząc niesamowity nastrój, by zabrać Was na spotkanie przy ognisku, w późniejszym czasie na wspólne kolędowanie. Wygląda równie zjawiskowo co ciężarówka Coca – Coli. ????

W ten zimowy, świąteczny czas serdecznie do nas zapraszamy na spotkania:

* przy ognisku - z kubkiem gorącej herbaty o zimowej nucie smakowej, smakołykami z grilla (oscypek z żurawiną, grillowany karczek, pieczona kiełbasa na patyku, faszerowane ziemniaki z ogniska, kwaśnica, grochówka, itp.), klimatyczną muzyką w tle

* w szałasie biesiadnym – w gronie rodziny, najbliższych przyjaciół

* z naszymi zwierzakami, które spragnione są odwiedzin (zagroda zwierząt). W tym czasie odbywać się będą również przejażdżki konne dla dzieci.

A od 26 grudnia zapraszamy na ŻYWĄ SZOPKĘ!!!

UWAGA:

Przyjedź do nas sam lub zakup bilet na świąteczną kolejkę w kasie Parku Miniatur. Kolejka kursuje z Parkingu Średniowiecznej Warowni do Mini Zoo od godz. 15:00, odjazdy o pełnych godzinach.

Więcej inf.: www.agrokucyk.pl

tel. 530 740 323 , 604 580 616

Do zobaczenia w Mini Zoo w Inwałdzie!

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy