Spotkali się 30 lat po ukończeniu kęckiej podstawówki [VIDEO]

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 17.11.2019 15:50, PG / WB
Spotkanie koleżanek i kolegów ze szkoły po 30 latach od ukończenia szkoły to niezwykły moment. Ach! Co to była za impreza!
Spotkali się 30 lat po ukończeniu kęckiej podstawówki [VIDEO]

W sobotę (16.11.) wieczorem w domu kultury w Kętach odbyło się wyjątkowe wydarzenie zorganizowane przez Pawła Gąsiorka i Pawła Kowalczyka.

Na spotkanie absolwentów z okazji 30-lecia ukończenia Szkoły Podstawowej nr 2 w Kętach im. Bohaterów Monte Cassino przyjechało ponad sto osób, w tym uczniowie z lat 1981 -1989 z klas A, B, C, D, E, nauczyciele a także ówczesna dyrektor Janina Sordyl.

Zaproszono też burmistrza Kęt Krzysztofa Klęczara oraz wiceburmistrza Rafała Ficonia.

Najpierw odbyła się część oficjalna, a potem zabawa do białego rana w lokalu Hutnik w Kętach. Nie brakowało wybuchów radości, ale i chwil wzruszenia.

Byliśmy tam z kamerą. Zobaczcie


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy