reklama

Sportowe samochody w Osieku i na Kocierzu

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 12.06.2020 16:30, PG
Podczas postoju będzie można zrobić sobie zdjęcia, porozmawiać z właścicielami czy posadzić dzieciaki na fotelach. Będzie około 30 samochodów.
Sportowe samochody w Osieku i na Kocierzu

W niedzielę (14.06.) B3Tour organizuje wydarzenie, podczas którego będzie można przejechać się sportowymi lub tuningowymi samochodami a tym samym pomóc najbardziej potrzebującym placówkom w okolicy.


Cykl eventów #turbopomoc w założeniu opierają się na spotkaniach właścicieli sportowych oraz tuningowanych samochodów, na których to są do danego wydarzenia realizowane licytacje przejazdów w fotelu pasażera lub kierowcy + licytacje produktów, towarów, voucherów, usług od firm, które biorą czynny udział przy organizacji lub chcą wspomóc inicjatywę. Środki z tego typu eventów oraz zbiórek są przekazywane na szczytny cel - zależny od wydarzenia.

W marcu zaplanowano zbiórkę dla Łukaszka: https://www.siepomaga.pl/dla-lukaszka

Jak informuje nas Tomasz Sadlik z BeFree przejazdy się nie odbyły z wiadomych względów, ale dla osób które wylicytowały przejażdżkę zrobiono nowe wydarzenie i nową zrzutkę.

Licytacje przejazdu w fotelu pasażera można licytować pod wybranym zdjęciem z linku wydarzenia: https://m.facebook.com/events/699799640755682?view=permalink&id=723265231742456

Start zaplanowano na niedzielę z resortu Molo w Osieku między godz: 09:00- 10:00 a następnie do Kocierz Hotel & SPA (10:30 - 11:30). Podczas postoju będzie można zrobić sobie zdjęcia, porozmawiać z właścicielami czy posadzić dzieciaki na fotelach. Będzie około 30 samochodów.

Zrzutka i turbopomoc dla przedszkoli, domów dziecka, domów opieki społecznej: link

Brak dostępnego opisu zdjęcia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy