reklama
reklama

Damian z Andrychowa. Doświadczony przez los człowiek z pasją [VIDEO]

MAGAZYN, Wiadomości, Rozmowy przy kawie, 10.06.2020 18:35, DK
We wtorek (9.06) odwiedziliśmy Damiana Łuczaka, chłopaka z Andrychowa, który mimo przeciwieństw losu pozostaje optymistą.
Damian z Andrychowa. Doświadczony przez los człowiek z pasją [VIDEO]

Damian Łuczak to 24-letni chłopak z Andrychowa, który urodził się z niewydolnością nerek. Lek Gentamycyna, która podawali mu lekarze, spowodował praktycznie całkowitą utratę słuchu.

Kilka lat temu nerka, którą mu przeszczepiono od kobiety z wypadku, całkowicie przestała funkcjonować. Mimo uciążliwej choroby (częste dializy itp.) Damian nie poddaje się, jego największym marzeniem jest projektowanie budynków.

Damian tworzy kartonowe modele budowli i jest w tym naprawdę dobry.

Zobaczcie nagranie


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koozaj, 11.06.2020 13:57

Podziwiam i życzę spełnienia marzeń oraz sukcesów w dalszym budowaniu Może jakaś organizacja w Andrychowie zorganizuje wystawę prac Damiana.

Mieszkaniec2, 10.06.2020 20:50

Brawa dla Chłopka a dla Mamy dużo sił.

malutki32, 10.06.2020 20:44

Brawo Damianku nie poddawaj się masz wielu przyjaciół wokół siebie i ten co daje Ci światełka też nim jest