reklama

Sezon koncertów plenerowych Miejskiej Orkiestry Dętej „Andropol” Andrychów rozpoczęty

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 17.05.2022 11:39, INFORMACJA PRASOWA
W miniony weekend andrychowcy dęciacy wystąpili podczas „Majówki z orkiestrą” zorganizowanej wspólnie z wolontariuszami Banku Pekao oraz Stanicą Hucuł w Sułkowicach.
Sezon koncertów plenerowych Miejskiej Orkiestry Dętej „Andropol” Andrychów rozpoczęty

Wymarzona pogoda na zabawę pod chmurką przyciągnęła do Sułkowic-Łęgu sporą liczbę sympatyków andrychowskiej orkiestry, świętującej w tym roku jubileusz 100-lecia swojej działalności muzycznej.

Uczestnicy majówki mogli nie tylko nacieszyć swoje uszy sporą dawką muzyki, potańczyć, ale także skorzystać z atrakcji, które przygotowali gospodarze STANICY HUCUŁ - przejażdżki bryczką, oprowadzanki na koniu, bufet z lodami, zimnymi napojami oraz gorącymi posiłkami, w tym i pysznym golonkiem.

W trakcie zabawy trwającej ponad trzy godziny można było wygrać nowe płyty CD z muzyką MOD Andropol wydane z okazji jubileuszu orkiestry oraz koszulki i gadżety od WOLONTARIUSZY Banku Pekao, a także skosztować pysznych serków domowej roboty.

Zobaczcie nagranie


foto: Tomasz Szejok, Maria Walczak, Łukasz Zaborowski

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy