reklama

Z dietetykiem są wyniki - BEZPŁATNE konsultacje w Projekt Zdrowie Wadowice

, Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 16.05.2022 15:13,
Z dietetykiem są wyniki -  BEZPŁATNE konsultacje w Projekt Zdrowie Wadowice

Czasami tak trudno określić od czego zacząć, że po prostu nigdy nie podejmujemy wyzwania lub jego realizację odkładamy na później. W naszym życiu zawsze będą takie momenty, w których nie będziemy w stu procentach trzymać się założonego planu.

Ale to nic nie szkodzi! Skupmy się na tym, co nam się do tej pory udało osiągnąć i zapomnijmy o swoich upadkach. Jedna mała zmiana jest lepsza niż wiele ogromnych które planujemy, ale nie wdrażamy w życie. Najważniejsze w życiu jest zdrowie, to ono zapewnia dobre samopoczucie, daje siłę do działania każdego dnia.

  • Wyrób w sobie odpowiednie nawyki żywieniowe, a przekonasz się jaka moc płynie z dobrego jedzenia. W efekcie zauważysz wyraźną poprawę stanu zdrowia - zarówno fizycznego, jak i psychicznego.
  • Działaj zgodnie z przyjętym planem. Pamiętaj dobra dieta powinna pokrywać zapotrzebowanie na niezbędne substancje odżywcze, witaminy, mikro i makroelementy. Musi również uwzględniać deficyt energetyczny oraz wysiłek fizyczny, pozwalając na stopniowy, zdrowy dla organizmu spadek masy ciała.

Bardzo ważne jest, aby kurację odchudzającą przeprowadzić pod okiem specjalisty - diety podejmowane na własną rękę, często wzorowane na kolorowych czasopismach czy internecie, nie zawsze będą skuteczne, a tym bardziej bezpieczne.

Dzięki wsparciu dietetyka Projekt Zdrowie, masz pewność, że odchudzanie będzie zdrowe i bezpieczne, a sama dieta pełnowartościowa i odpowiednio zbilansowana. Dodatkowa suplementacja wspomoże zachodzące w organizmie zmiany, a jeśli zabraknie Ci motywacji, spotkania z dietetykiem na pewno zmobilizują Cię do dalszego działania.

Jeśli marzysz o szczupłej sylwetce, pomyśl, że podejmując teraz kurację, już w najbliższe wakacje bez wstydu pokażesz się na plaży czy basenie, nie będziesz mieć problemu, żeby kupić zwiewną sukienkę, która Ci się podoba, a koleżanki będą zazdrościć Ci figury. Oprócz zmiany sposobu odżywiania, zmieni się też Twoje życie - zyskasz pewność siebie i energię, której do tej pory Ci brakowało.

Sukcesy jakie odnieśli nasi klienci pokazują, że wszystko jest możliwe trzeba tylko chcieć i mieć dobre wsparcie. Pani Teresa, Pani Beata i Pan Maciej są tego najlepszym przykładem. Dzięki regularnym spotkaniom na wizytach oraz sumienności w wykonywaniu zaleceń żywieniowych, mogą obecnie cieszyć się wspaniałą sylwetką i świetnym samopoczuciem. Spotkania z dietetykiem pozwoliły im uregulować swój sposób żywienia.Zrób pierwszy krok - umów się na konsultację z dietetykiem! Spróbuj - naprawdę warto!

Obowiązują zapisy telefoniczne pod nr 698 781 991

PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE


al. M. B. Fatimskiej 33, Wadowice Tel. 698 781 991Dietetyk mgr inż. Anna Kasperkiewicz
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy