reklama
reklama

Roller Coastery w Energylandii robią wrażenie nocą [FOTO]

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 10.08.2021 16:15, INFORMACJA PRASOWA
Aktualnie na terenie Energylandii odbywa się cykl Magic Night - co sobotę przez cały sierpień Park zalśni blaskiem miliona świateł.
Roller Coastery w Energylandii robią wrażenie nocą [FOTO]

14 lipca Energylandia została wyróżniona tytułem Parku roller coasterów nr 1 w Europie. Hucznie celebrowane urodziny Parku oraz otwarcie nowej strefy - Aqualantis ze wszystkimi jej atrakcjami rozpoczęły sezon wakacyjnej zabawy. Aktualnie na terenie Energylandii odbywa się cykl Magic Night - co sobotę przez cały sierpień Park zalśni blaskiem miliona świateł.

Iluminacja roller coasterów zachwyca widokiem i zapewnia przejazd w klimatycznej atmosferze. Energylandia zaprasza swoich gości na dodatkowe trzy godziny gratis, podczas wydłużonego czasu otwarcia Parku, aż do 23:00 oraz do zabawy dniem i nocą - 14 oraz 21 sierpnia.

Do dyspozycji odwiedzających pozostają wszystkie atrakcje Energylandii, w tym flagowe roller coastery, które przyczyniły się do zdobycia wyróżnienia Parku.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy