reklama

Rabkoland - otwarcie już 21 maja

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 17.05.2021 12:45, INFORMACJA PRASOWA
Karuzele, pociągi, place zabaw i najróżniejsze urządzenia czekają na małych i dużych gości od 21 maja 2021.
Rabkoland - otwarcie już 21 maja

Ubiegły sezon był trudnym czasem dla całej branży parków rozrywki. Szczególnie w Małopolsce, która przez długie tygodnie wakacji 2020 objęta była licznymi “czerwonymi strefami”. Spadająca liczba zachorowań i poluzowanie obostrzeń dają nadzieję, że w sezonie 2021 będzie inaczej, a goście Rabkolandu będą cieszyć się zabawą w parku aż do końca września.

Co zmieniło się w Rabkolandzie przez ten czas? Całkiem sporo. Choć krótki sezon oznaczał brak funduszy na nowe, efektowne atrakcje, skupiono się na wdrażaniu nowych rozwiązań i rozwoju parku.


- Pierwszą zmianą jest rewolucja w gastronomii. Choć wypad do parku rozrywki kojarzy się ze specjalną okazją, kiedy można skusić się na frytki i hotdoga popitego szejkiem, Rabkoland chce zerwać z takim stereotypem. - Wiemy, że wizyta u nas to wyjątkowy dzień, kiedy rodzice pozwalają dzieciom i sobie na więcej - mówi Piotr Wiecha, właściciel Rabkolandu.

- Pozostawiając wybór rodzicom, chcemy zapewnić jak najwięcej zdrowych, a przy tym pysznych i kolorowych opcji posiłku. Wierzymy, że skojarzenie radosnego, pełnego atrakcji dnia ze zdrowym lub niezdrowym jedzeniem zostanie z dziećmi na całe życie, wpływając na ich dorosłe wybory. Choć prostsze jest zamówienie mrożonych półproduktów, stawiamy na domowe obiady, codziennie gotowane zupy czy desery ze świeżych owoców i warzyw.

Cały czas rozwija się także wystrój parku, sprzyjając relaksowi – nowy skalniak ze stawem, ciekawe ułożenie terenu w strefie Wikingów, piękna roślinność i drewniane dekoracje cieszą oczy gości.

Choć poluzowano obostrzenia, zabezpieczenie sanitarne Rabkolandu pozostaje na najwyższym poziomie. Powołany został zespół odpowiedzialny wyłącznie za bezpieczeństwo gości – m.in. dezynfekcję atrakcji i powierzchni czy uzupełnianie dostępnych dla gości środków dezynfekujących.

Do końca roku szkolnego Rabkoland otwarty jest w każdy piątek, sobotę i niedzielę w godz. 10:00-18:00.

- Między 28 maja a 6 czerwca zapraszamy na Tydzień Dziecka! Park rozrywki będzie czynny także w dni powszednie. Od początku wakacji Rabkoland będzie czynny codziennie, siedem dni w tygodniu, w tych samych godzinach - informują w Rabkolandzie.

Rabkoland: aktualny cennik biletów na sezon 2021

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy