reklama

Przyjeżdża Kabaret Moralnego Niepokoju

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 21.07.2021 17:16,
14 sierpnia o 16:30 w Suchej Beskidzkiej wystąpi słynny Kabaret Moralnego Niepokoju!
Przyjeżdża Kabaret Moralnego Niepokoju
Występ "Kabaretu Moralnego Niepokoju" zaplanowano w sali widowiskowej Centrum Kultury i Filmu. Miliony ludzi w całej Polsce pokochało kabaret między innymi dzięki Robertowi Górskiemu i Mikołajowi Cieślakowi. Ci dwaj znani są z telewizyjnych programów rozrywkowych takich jak „Kabaretowy Klub Dwójki”, „Polsatu kabaret na żywo”. Młodsi widzowie mogli poznać ich kunszt komediowy dzięki emitowanemu w sieci serialowi „Ucho prezesa”, ukazującego w karykaturalny sposób kulisy polskiej polityki. Tym razem wraz z ekipą wystąpią ze swoim najnowszym, blisko dwugodzinnym programem „Za długo panowie byli grzeczni”.

Jest to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.

Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

VADER, 21.07.2021 23:33

Ale po co ten kabaret dawno temu ZDECHŁ !!!