reklama
reklama

PRYWATNA KLINIKA. Spektakl komediowy w Domu Kultury w Kętach

Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 07.10.2022 12:15, INFORMACJA PRASOWA
Kto ma ochotę na prawie 2-godzinną doskonałą zabawę? Koniecznie musi obejrzeć "Prywatną Klinikę".
PRYWATNA KLINIKA. Spektakl komediowy w Domu Kultury w Kętach

Spektakl przygotował Teatr z Czeskiego Cieszyna, ten sam zespół twórców i wykonawców, których tak entuzjastycznie przyjęła publiczność uczestnicząca w "Mayday" i "Mayday II". Tu również wyrazistość postaci i komedia omyłek stanowią największy walor farsy Johna Chapmana i Dave'a Freemana.


Pewnego dnia w eleganckim mieszkaniu atrakcyjnej kobiety dochodzi do niecodziennego spotkania, w którym uczestniczą jej kochankowie, ich żony, najlepsza przyjaciółka, a także...nietrzeźwy, były mąż. Coraz bardziej nieprawdopodobne sploty dowcipnych sytuacji, kolejne nieporozumienia i próby ich wyjaśnienia wywołują salwy śmiechu wśród publiczności. Humor rozwija się od pierwszej do ostatniej sceny, aż do zaskakującego finału.

Zapraszamy na przezabawną farsę, w której nie brakuje szalonych zbiegów okoliczności, pomylonych tożsamości i karykaturalnych sytuacji.

Reżyseria: Karol Suszka

Występują: Harriet - Małgorzata Pikus

Gordon - Grzegorz Widera

Alek - Zbigniew Radek

Ryszard - Tomasz Kłaptocz

Anna - Joanna Litwin

Magda - Lidia Chrzanówna

Mildred - Barbara Szotek-Stonawski


Bilety w cenie 90 zł do nabycia w pok. nr 2 DK lub online na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/79744/K%C4%99ty/Prywatna+Klinika/

"Prywatna Klinika" 19 listopada 2022, godz. 18.00

Dom Kultury w Kętach
ul. Żwirki i Wigury 2


źródło: Dom Kultury Kęty

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy