reklama
reklama

Ależ to będzie obiekt! [VIDEO]

Sport, MAGAZYN, Wiadomości, 07.10.2022 09:40, DK
Zaprezentowany na youtube film ukazuje wizualizację nowego stadionu KS Beskid Andrychów
Ależ to będzie obiekt! [VIDEO]

Nowy obiekt sportowo-rekreacyjny na przy ul. Tadeusza Kościuszki 1 ma być naprawdę okazały. Stara i zniszczona kryta trybuna wraz z budynkiem zostanie zburzona, a w jej miejscu pojawi się nowoczesna infrastruktura z panelami fotowoltaicznymi na dachu oraz zaplecze treningowe. Natomiast trybuna odkryta zyska zadaszeni

Dla miłośników spacerów z kijkami powstanie trasa nordic walking. Oprócz tego wokół boiska pojawi się bieżnia lekkoatletyczna z prawdziwego zdarzenia. Nieopodal wejścia z ziemi „wyrośnie” okazała wieża widokowa, oraz labirynt grabowy. Dodatkowo umiejscowione zostanie miejsce piknikowe z food truckami- takie jakie pamiętamy ze Strefy Euro, którą dla mieszkańców zasponsorował klub z okazji święta piłki nożnej na starym kontynencie.

Cały obiekt otrzyma również nowoczesne oświetlenie, które umożliwi o wiele dłuższe korzystanie z dobrodziejstw stadionu w ciągu doby.

Wszystko ma być bardziej funkcyjne i służyć również innych aktywnościom - zbudowane zostanie nowe boisko do piłki siatkowej, pomniejsze obiekty lekkoatletyczne etc.

Obiekt jest w trakcie projektowania. Trybuny będą mogły pomieścić około 1000 osób.

Kiedy stadion KS Beskid Andrychów nabierze nowych kształtów?

Na to będziemy musieli jeszcze poczekać. Od fazy projektowania, do wbicia pierwszej łopaty długa droga, która obejmuje przetargi, pozwolenia budowlane a w efekcie realizację projektu.

Zobaczcie wideo.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

dudek, 07.10.2022 15:15

Można by jeszcze ogłosić przetarg na zasiedlenie na Pańskiej Górze populacji kangura i misia koali :)

FeelFree, 07.10.2022 14:20

Ja o ten kosmodrom najbardziej bym prosił i elektrownię atomową.

Nostradamus, 07.10.2022 14:17

Pod względem wizualizacji Andrychów jest w ścisłej krajowej czołówce. Czekam na wizualizację spalarni śmieci, metra, skoczni narciarskiej, lotniska i kosmodromu :).

FeelFree, 07.10.2022 13:55

Tak, niestety to zawsze jest polityka, czy się nam to podoba, czy nie. Nie miasto decyduje, tylko właśnie wójt ze swoim radnymi gdzie idą nasze pieniądze. Na ścieżki, dofinansowanie stadionu, remont elewacji SP5 czy na spalarnię śmieci.

kukus, 07.10.2022 12:59

Jaki Żak jakie obietnice przecież to Walaszek sponsoruję a miasto może się tylko dołożyć jak ma co by nie było od razu polityka japierd...

FeelFree, 07.10.2022 11:27

https://www.youtube.com/watch?v=tIs8TQS9VEM&ab_channel=Kabaretypolskieklasyka

FeelFree, 07.10.2022 11:27

Żak obiecywał też ścieżki rowerowe... a jesteśmy najbardziej zacofanym miastem w tej kwestii w okolicy. Zacofanym aż wstyd. W mieście utkanym z atrakcji turystycznych nie ma gdzie pojeździć na rowerze... kilka kawałków, zero sensownego planu i pomysłu, a miliony w tym czasie wywalone dosłownie w błoto. Miasto tkane przez wójta przez kilkanaście lat z obietnic, pokazówek i marnotrawstwa. Zimny żal

dudek, 07.10.2022 10:35

W Andrychowie tylko wizualizacje, plany, obietnice . Projekty rozpoczęte , wszystko rozgrzebane, a końca nie widać. Ciągle tylko przetargi na projekt, na wykonawcę, na poprawę po wykonawcy, na poprawę poprawy po wykonawcy.....itd. Kasę z budżetu się na to wydaje dużą, bo przecież taki projekt, wizualizacja za darmo sama się nie zrobi a kosztuje niemało. Wychodzą chyba z założenia, że pięć razy obiecać to jak dwa razy zrobić. A mieszkańcy tego pięknego, podbeskidzkiego miasteczka z zazdrością i podziwem patrzą na inne miasta, które kwitną i się rozwijają rekraacyjnie i komunikacyjnie. Jest potencjał, piękne położenie, życzliwi ludzie.....Tylko można by zacytować klasyka,, ja Wam wójta nie wybierałem,, nic tylko siąść i płakać.

Skalpel, 07.10.2022 10:08

https://www.mamnewsa.pl/gospodarka/nowa-hala-sportowa-w-andrychowie-kolejne-podejscie

Skalpel, 07.10.2022 10:08

Zacytuję: cath, 18.02.2018 23:13 Fachowo to sie nazywa kiełbasa wyborcza.Wczesniej były inne wizualizacje np.Centrum Kultury w starej kotłowni.Teraz nima ani Centrum,ani kotłowni.

reklama
reklama
pełne wyniki i terminarz ›
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama