reklama
reklama

Ceny paliw znowu w górę

Gospodarka, Wiadomości, 06.10.2022 16:15, DK
To dziś najtańsza stacja w Andrychowie.
Ceny paliw znowu w górę

Stacja paliw Zakładu Gospodarki Komunalnej przy ul. Batorego w Andrychowie jest na obecną chwilę (6.10) miejscem, gdzie można kupić benzynę za 6 zł 34 gr, natomiast olej napędowy z 7 zł 30 gr. Taka cena wyświetlać się będzie jednak tylko w czwartek (6.10), już od piątku planowana jest podwyżka ceny za litr o 30-40 groszy.

W przyszłym tygodniu będzie jeszcze drożej i to na wszystkich stacjach paliw. To za sprawą decyzji Organizacji Krajów Eksportujących Ropę Naftową i jej sojuszników - w tym Rosji.

W środę (5.10) agencja Reutersa poinformowała, że decyzją tej organizacji dotychczasowy limit wydobycia został obniżony do 2 mln baryłek dziennie. Ten fakt, w połączeniu z rekordowo słabą złotówką może spowodować, że od przyszłego tygodnia za paliwo zapłacimy znacznie więcej.

Dla porównania ceny na Orlenie w Wadowicach (6.10)reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy