reklama

Chudnij skutecznie z Projekt Zdrowie Wadowice!

Artykuły sponsorowane, Wiadomości, 09.10.2022 18:00,
Gabinet dietetyczny Projekt Zdrowie w Wadowicach otwiera się w nowej lokalizacji: Wadowice, ul. Marcina Wadowity 1a – obok sklepu Rossmann, na końcu ulicy Targowej. Z tej okazji zapraszamy mieszkańców Wadowic i okolic na BEZPŁATNĄ ANALIZĘ SKŁADU CIAŁA Z OMÓWIENIEM WYNIKÓW – tel. 600 714 816
Chudnij skutecznie z Projekt Zdrowie Wadowice!
Czy wiesz, że otyłość została sklasyfikowana jako choroba w kategorii ICD-10? Nadmierna masa ciała to nie tylko niepożądany przez nas efekt wizualny, ale także ogromne zagrożenie dla naszego zdrowia!

Często sami podejmujemy działania na własną rękę, które za cel stawiają szybką redukcję masy ciała oraz tkanki tłuszczowej, jednak bardzo mało osób zmagających się z problemem otyłości trafia pod opiekę dietetyka... A przecież wyleczenie choroby wiąże się z wizytą u specjalisty!

Dlaczego to właśnie dietetyk jest w stanie Ci pomóc?
- Dietetyk skupi się przede wszystkim na genezie tych nadmiernych kilogramów.
- Dobierze indywidualny plan działania w oparciu o swoje doświadczenie i posiadaną wiedzę medyczną.
- Pomoże wdrożyć prawidłowe nawyki żywieniowe lub pokaże jak zmodyfikować obecne.
- Będzie motywować, wspierać, wyjaśniać. Jednym słowem będzie Ci towarzyszyć w procesie zmiany nawyków i utraty kilogramów.
- Nauczy Cię jak dobrze komponować posiłki oraz bilansować makroskładniki.
- Dostosuje zalecenia żywieniowe nie tylko do nadmiaru kilogramów, ale weźmie pod uwagę także Twój stan zdrowia.
- Dostosuje metodę pracy i tempo zmian do Twoich możliwości.

Opieka dietetyka to proces dobrze przygotowany, stale monitorowany, modyfikowany w trakcie (jeśli zajdzie taka potrzeba) i przede wszystkim bezpieczny dla Twojego zdrowia, które już i tak obciąża otyłość.

Wizyta u dietetyka to nie powód do wstydu!

Dietetyk Projekt Zdrowie Wadowice: Zapraszam wszystkich bardzo serdecznie. W trakcie spotkania przeprowadzę analizę składu ciała, wykonam badanie poziomu tkanki tłuszczowej, podam wytyczne dotyczące zapotrzebowania kalorycznego organizmu oraz podpowiem, jak zmienić nawyki żywieniowe. Po spotkaniu sam zdecydujesz, czy chcesz rozpocząć kurację.

Już dziś możesz zapisać się na bezpłatną konsultację pod numerem telefonu: +48 600 714 816 lub za pomocą formularza kontaktowego wadowice.projektzdrowie.info lub odwiedź nasz profil na fb i umów się przez messenger https://www.facebook.com/ProjektZdrowieWadowice


PROJEKT ZDROWIE POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE


ul. M. Wadowity 1a, 34-100 Wadowice


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy