reklama
reklama

Uwaga na złodziei!

Na sygnale, Wiadomości, 06.10.2022 15:00, DK
Kręcili się po posesji, jakby byli u siebie.
Uwaga na złodziei!

Do opisywanej sytuacji doszło we wtorek (4.10) w Sułkowicach- Bolęcinie. Jedna z mieszkanek zauważyła, że na posesji sąsiada, który w godzinach porannych znajdował się w pracy, kręci się dwóch podejrzanych typków. Poruszali się pojazdem marki Volkswagen ciemnego koloru. Kiedy zauważyli, że są obserwowani uciekli.

Zachowajcie ostrożność i poproście zaufanych sąsiadów o trzymanie pieczy nad waszym dobytkiem, kiedy jesteście w pracy lub wyjechaliście na urlop.

O podobnej sytuacji pisaliśmy niedawno: Włamanie do jednego z domów. Sprawcy poszukiwani

W tym przypadku nieznani sprawcy ukradli 3000 zł z jednego z domów we Wieprzu. Weszli przez okno. Właściciele posesji wyjechali na małe zakupy i nie było ich 40 minut- tylko tyle czasu potrzebowali złodzieje na rozpoznanie terenu, włamanie, kradzież i ucieczkę.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy